Burun Ucu Estetiği (Tipplasti)

Burun Ucu Estetiği (Tipplasti)

Burun yapı itibariyle kompleks bir yapıdadır. Burun Kıkırdağı, derisi, Mukus tabakası, Burun Sırtı, burun ucu ve kanatları estetik cerrahisinde bir bütün olarak değerlendirilir. Fakat bazı durumlarda sadece Burun ucu düşüklüğü, burun ucu asimetri bozukluğu, burun ucu ayrıklığı, burun kanatlarının olduğundan daha geniş görünmesi, burun kanatlarının kısalığı, burun ucunun büyük görünümü sıkıntıları olabilmekte ve bu problemler de Burun Ucu Estetiği (Tipplasti) operasyonu ile giderilmektedir.

Medikal tedavi yöntemlerinden dolgu uygulamasıyla geçici olarak çözülebileceği gibi ameliyathane ortamında 30 dakikalık bir işlem ile de bu sıkıntılardan kurtulmak mümkündür. Önemli olan burun yapısına uygun ve hasta isteğine göre burun ucu şekillendirilmelidir. Kişi operasyon olmadan önce 3D simülasyon programıyla burun ucunun nasıl görünmesi gerektiğine karar verebilir. Bu sayede operasyon sonrası herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz.

Burun Ucu Estetiği (Tipplasti) Fiyatları

Burun Ucu Estetiği (Tipplasti) fiyatları ygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.