Göğüs Estetiği Operasyonları

Göğüs (Meme) Estetiği

Göğüs Estetiği operasyonları arasında yer alan göğüs büyütme, göğüs küçültme ve şekillendirme operasyonlarını konusunda uzman ekibimiz ile birlikte Sağlıkta son teknolojik yöntemleri kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Göğüs estetiği operasyonlarını tanımlamadan önce bazı konuları anlatmak istedik.

Meme dokusu hem fonksiyonel olarak hem de görsel olarak kadınlarda oldukça önemli bir yere sahiptir.

Göğüs bölgesinde sağ ve solda birer tane olmak üzere 2’nci ve 6’ncı kaburgalar arasında yerleşim gösteren meme dokuları, ergenlik ile gelişim göstermeye başlarlar.

Vücut yapısına göre belli bir büyüklüğe erişirler.

Meme dokusu içerisinde hem yağ dokusu hem de fonksiyonel meme süt bezleri dokuları vardır.

Meme dokusu bazen gelişimsel olarak az büyüme, fazla büyüme ile karşımıza çıkabilir.

Bazen de yaşam süresi içerisinde emzirme sonrası, menopoz sonrası, yaşlanmaya bağlı veya çeşitli ameliyatlar sonrası veya kaz, yanık vb. durumlar sonrası meme organı şeklinde çeşitli bozukluklar olabilir.

Meme estetik ameliyatları işte tüm bu meme şekil düzeltim ameliyatlarını içerir. Göğüs Estetiği ameliyatları içerisinde:

Meme toparlama,

Meme protezi / silikonu,

Meme küçültme,

Meme dikleştirme,

Meme kayıpları sonrası meme onarımı,

Jinekomasti ameliyatları vardır.

Meme Protezi

Meme protezi veya meme silikonu olarak bilinen Göğüs Estetiği Operasyonları hastaların tercihine ve vücut yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. 3D tasarım cihazıyla hastalarımızın operasyon sonrası nasıl olacağını göstererek protez seçimlerinde kendilerine yardımcı oluyor, bu sayede meme protezi operasyonlarında hastalarımızın karar almalarını kolaylaştırıyoruz. Meme protezi ameliyatlarında protez seçimleri bu sebeple çok önem arz etmektedir.

Göğüs (Meme) Estetiği Fiyatları

Göğüs (Meme) Estetiği fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.