Karın Estetiği Operasyonları

Karın Estetiği

İster kadın ister erkek olsun en çok şikayet edilen bölge olarak Karın bölgesi gelmektedir. Hareketsizlik, fast food yiyecekler, doğum sonrası oluşan deri sarkması, yaşa bağlı yerçekim etkisi, aşırı kilo alıp vermek, alkollü içecek tüketimi gibi birçok değişimle karın bölgemizde sarkmalar ve yağlanmalar meydana gelmektedir.

Genel itibariyle bakıldığında karın bölgesine liposution uygulaması ya da germe işlemi uygulanmaktadır. İnsan vücudunun genel hatlarına şekil veren bu bölgede yapılacak estetik operasyonlar tek başına yapılabileceği gibi kombine estetik operasyonlarında sıkça yapıldığı görülmektedir.

Vücut şekillendirme estetiği olarak adlandırılan bu estetik operasyonlarında vücuda genel hatlarıyla şekil verilmektedir. Düz bir karın, ince bir bel kavisli bir popo görünümü özellikle kadınların istediği vücut tipidir.

Erkekler de ise düz ve kaslı yapıda bir karın her zaman tercih edilmiştir. Yapılan estetik operasyonların detaylarını alt başlıklarımızda bulabilirsiniz..

Karın Estetiği Fiyatları

Karın Estetiği fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.