Vajina Daraltma Estetiği

Vajina Daraltma

Vajinoplasti operasyonu, genişlemiş veya deforme olmuş vajinanın cerrahi olarak daraltılması, küçültülmesi işlemidir.

Bu operasyon genellikle doğum sayısının fazla olması ile oluşan vajinanın gevşemesi nedeniyle tercih edilen bir operasyondur.

Birden fazla yapılan normal doğum sonrası Vajina kasları güçsüzleşebilmektedir. Bu sebeple basit bir cerrahi operasyon ile bu gevşeklik ve genişlik giderilmektedir.

Genişlemiş vajina cinsel açıdan rahatsızlık yapmakla beraber idrar kaçırma gibi sağlık sorunlara da neden olmaktadır. Bununla beraber genişlemiş vajinaya sahip olan kadınlarda oturup kalkarken ya da cinsel ilişki sırasında vajinadan ses gelebilmektedir.

Bu problemlerin ortadan kaldırılması hem cinsel açıdan hemde sağlık açısından önem arz etmektedir. Vajinanın arka duvarına yapılan daraltma işlemine vajinoplasti demekteyiz.

Vajina içinden bolluğu gidermek için bir miktar doku alınarak kalan dokular birbirine estetik olarak dikilir. Dikiş sonrası daralma ve gevşeklik giderilmiş olur.

Genel aneztezi altında, yaklaşık 1 saat süren bu operasyonlarda hasta operasyon olduğu gün evine taburcu edilmektedir.

 

Vajina Daraltma Fiyatları

Vajina Daraltma fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.