Yüze Liposuction Uygulaması

Yüze Liposuction Uygulaması

Liposuction, bölgesel yağlanmalarda kullanılan etkin bir cerrahi yöntemdir. Yüze uygulanan liposuction işlemi de diğer bölgelerimize uygulanan liposuctiona benzemekle beraber daha kolay bir işlemdir. Sebebi ise yüzün yapısı itibariyle yağlanma oranı diğer bölgelere göre daha az olmasıdır. Yüze uygulanan liposuction işlemlerinde kanüller daha ince ve kısadır. Yağ alma süresi de ortalama 45 dakika sürmektedir. Genel itibariyle yüzün gıdı bölgesine ve yanak bölgesine uygulanır. Genel anestezi altında olması tercih sebebidir.

Operasyon sonrası yüze bandaj uygulaması yapılmaktadır. Kanül delikleri genellikle eriyen bantlarla kapıtılır ve kimi zaman dikiş almaya gerek kalmamaktadır. Yüzün hassas bir bölge olması sebebiyle ödemler 7 gün içerisinde gitmektedir. Son günlerde yanak bölgesine uygulanan işlemleri duymaktayız, Hollywood yanağı diye adlandırılan bu işlem yüzdeki simanın daha belirgin ve soft görünüm sağlaması sebebiyle tercih sebebidir.

Yüze Liposuction Uygulaması Fiyatları

Yüze Liposuction fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.