Dolgu İle Burun Şekillendirme

Dolgu ile Burun Şekillendirme Estetiği

Dolgu ile Burun Şekillendirme

Hyaluran dolgu ile burun şekillendirme çok etkili, pratik ve tatmin edici bir uygulamadır.

Özellikle büyütülerek düzeltilecek ince yapılı burunlarda çok daha iyi sonuçlar verir. Hatta o kadar iddialıdır ki cerrahi bir operasyonun sonuçlarında bile daha iyi olabilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Hyaluran dolgu ile buruna istenildiği gibi şekil vermede çok etkilidir. Sadece Burun Ucu Kaldırma isteyen hastalarımızın cerrahi müdahale olmadan önerdiğimiz bir tekniktir. Bu teknik lokal olarak merkezimizde çok kısa sürede yapılmaktadır.

Dolgu ile Burun Şekillendirmede Kullanılan Malzemeler

Dolguların erime hızı ve uygulamanın kalıcılığı kullanılan dolgu maddesinin kalitesi ve özellikleri ile bağımlıdır. Yüksek kaliteli dolgular ile daha iyi ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu işlem ile hafif-orta derecedeki burun kemerini yok etmek mümkündür, burun ucu kaldırılabilir, daha belirgin ve etkili bir burun ucu yerleştirilebilir, hafif derecedeki eğrilikler düzeltilebilir.

İşlem için anesteziye gerek yoktur. Muayenehane ortamında yaklaşık 15 dk sürer. Sonuç hemen belli olur.

Birkaç gün sonra daha da iyi görünür. 3 hafta sonra kontrole çağırılır. Gerekli ise hafif düzeltmeler yapılabilir.

Tüm hyaluran dolgu işlemerinde olduğu gibi bu da oldukça güvenilirdir. Gerekli olduğu durumlarda verilen dolgu maddesini hemen eritmek mümkündür.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun dolgusu işlemi ameliyatsız burun estetiği olarak bilinmektedir. Lokal olarak yapılan bu işlem İstanbul Estetik Cerrahisi farkıyla Op.Dr. Emre GÖNEN tarafından merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği çok kısa bir sürede ağrısız ve herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan dolgu maddeleriyle yapılmaktadır.

Ameliyatsız Burun Estetiği yaptıracak olan hastalarımız için önerimiz kullanılacak dolgu maddesinin muhakkak güvenilir bir marka olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Eğer nefes alma, kemik eğriliği veya konkalarda herhangi bir problem var ise cerrahi müdahale için muhakkak ki doktoruyla görüşmelidir. Ameliyatsız Burun Estetiği tekrarlanabilen estetik müdahalelerin içerisinde yer almaktadır.

Dolgu ile Burun Şekillendirme Fiyatları

Dolgu ile Burun Şekillendirme fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Rhinoplasti (Burun Estetiği)

Rhinoplasti

Revizyon Rhinoplasti

Revizyon Rhinoplasti

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.