İstanbul Estetik Cerrahisi
İstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisi

Estetikte Bütünsel Yaklaşım

Vücut Yeniden Şekillendirme

Sadece Liposuction Değil Vücut Şekillendirme

Kol Liposuction ve Germe

Kol Liposuction ve Germe

Kol Liposuction ve Germe (Brachioplasty)

Kol Liposuction ve Germe operasyonları da sık uygulanan estetik operasyonlardandır.  Çoğunlukla diğer bölgelerin estetik operasyonları ile kombine olarak yapılır.

Kol  diye tanımladığımız bölge dirsek ile omuz arasında kalan vücut bölümüdür. Kolların kalın olması gerçekten de kadın vücudunun olduğundan daha kaba ve erkeksi görünmesine neden olur. Özellikle diğer vücut bölümlerinin inceltilmesinden ve yeniden şekillendirilmesinden sonra kolların kalın olması oldukça rahatsız edici olabilir.

Kol bölgesinin kalınlığı ve yapılacak işlemleri değerlendirirken; omuz ve sırt yağlanmasının durumu, koltukaltı bölgesinin yağlanma durumu, meme yanlarının ve sutyen hattının yağlanması, ve dirsek sonrasındaki önkol bölgesinin ve el bileklerinin kalınlığı gibi faktörler de değerlendirilmelidir.

Kalın bir sırt, omuz yapısında ince kol da tuhaf görünebilir. Bu gibi durumlarda belki de sırt ve omuz şekillendirmesi-inceltilmesi de de eklenmelidir.

Kol bölgesi kalınlığı çoğunlukla sadece liposuction , yani yağ alma işlemi ile kolaylıkla inceltilebilir. Ancak aşırı fazla deri sarkıklığı bulunan hastalarımızda germe işlemi de eklemek gerekecektir. Kol germe son izi koltukaltı ve dirsek arasında gömlek dikiş hattına benzer yönelimde ve şekilde uzanır.  Hemen herzaman sorunsuz iyileşir. İlk aylarda görünürlüğü fazladır ancak zaman geçtikçe çok daha kibar bir iz haline gelir.

1 hafta kadar kol korsesi giydirilir. Operasyon sonrası kol hareketlerinde kısıtlama yoktur. Sadece aşırı hareketlerden kaçınma istenir. 2 hafta içinde iyileşme tamdır. 1 gece hastane yatışı yeterlidir.

Kol Liposuction ve Germe Fiyatları

Güncellenmektedir.

Vücut Estetiği

Vücut Estetiği

Lazer Lipoliz

Karın Germe Estetiği

Bacak Liposuction ve Germe

Bacak Liposuction

Sırt Liposuction ve Germe

Sırt Liposuction ve Germe

Popo Estetiği

Bariatrik Sonrası

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu

Ücretsiz Bilgi & Randevu

Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.