İstanbul Estetik Cerrahisi
İstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisi

Estetikte Bütünsel Yaklaşım

Vücut Yeniden Şekillendirme

Sadece Liposuction Değil Vücut Şekillendirme

Kulak Estetiği (Otoplasty)

Kulak Estetiği

Kulak Estetiği (Otoplasty)

Kulaklarınızı saklamadan özgürce gösterebilmek ve kulaklarınızın sorun olmasından kurtulmak için merkezimizde uzman kadromuzla kepçe kulak operasyonları (Kulak Estetiği-Otoplasty) yapmaktayız.

Otoplasty tanımı başta kepçe kulak olmak üzere bir dizi doğumsal veya sonradan oluşmuş kulak şekil bozukluklarının düzeltimi operasyonlarını içeren bir tanımlamadır.

Sık karşılaşılmasından dolayı burada sadece KEPÇE KULAK olarak tanımlanan doğumsal kulak şekil bozukluğunun düzeltimi hakkında kısa bilgiler verilecektir.

Kepçe kulak olarak tanımlayabilmek için bazı ölçümlere ihtiyacımız vardır. Kafa ile kulak sayvanı arasındaki açının çok artmış olması, kulak sayvanının büyüklüğü ve kulak kıvrımlarının düzleşmesi gibi bazı normal kulakta olmayan çeşitli özellikler bulunur. Dolayısıyla düzeltim ameliyatları da bu bozukluklara göre yapılır. Bu saydığımız şekil bozukluklarının kaç tanesinin bir arada bulunduğu Kepçe Kulak bozukluğunun kepçelik derecesini etkiler.

Düzeltme ameliyatları; kulak şekline göre sadece lokal anestezi ile basitçe yapılabileceği gibi tam narkoz ile yapılabilir. İlk günlerde hafif ağrı ve kulaklarda şişlik olabilir. İlk 3 gün pansumanlı ve kapalı kalır. Sonrasında pansuman ve extra herhangi bir şeye ihtiyaç yoktur.

Sanıldığı gibi sonradan tekrar kepçeleşme olmaz.

Eriyen dikişler kullanılır, dikiş alma yoktur.

Kulak Estetiği (Otoplasty)

Kulak Estetiği (Otoplasty) fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

Dudak Estetiği

Dudak Estetiği

Yüz Germe Estetiği

Yüz Germe Estetiği

Alın Germe ve Kaş Kaldırma

Alın Germe/Kaş Kaldırma

Orta Yüz Germe Estetiği

Orta Yüz Germe Estetiği

Boyun Germe Estetiği

Yüze Liposuction

Dolgu ve Botoks ile Yüz Gençleştirme

Dolgu ve Botoks ile Gençleştirme

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu

Ücretsiz Bilgi & Randevu

Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.