Lazer Liposuction

Lazer Liposuction

Lazer Liposuction fazlasıyla popüler olan bir liposuction çeşitidir. Aslında doğru tanımlama “LAZER YARDIMLI LİPOSUCTİON” dır. Literatürde bilinen İngilizce tanımlaması “Laser Assisted Liposuction” ve bu tanımın baş harfleri kullanılarak ” LAL ” olarak kısaltılır ve bu şekilde bilinir.

Lazer Liposuction 3 ana aşamadan oluşur. İlk aşamada uygulama bölgesi hazırlanan şişirme sıvıları ile şişirilir. İkinci aşamada LAZER cihazı ucu minik deliklerden yağ dokusu içerisine sokularak lazer enerjisi ile yağ dokusu eritilir. Yağ dokusu parçalanır. Üçüncü aşamada ise aynı deliklerden girilerek liposuction yapılır. Yumuşatılmış yağ dokusu dışarıya alınır.

Fark nedir ?

Klasik liposuction işlemlerinden farkı ikinci aşamadaki yağ dokusunun parçalanması aşamasıdır. Burada LAZER cihazının çok ince uçları kullanıldığı için uygulama  çok kibardır. Bu aşama sonrasındaki liposuction aşaması da uygun ve kibarca yapılırsa ameliyat sonrası konfor da yüksek olacaktır.

Lazer yardımlı liposuction işlemi küçük vücut kontür düzeltmelerinde çok daha etkili ve pratiktir. Çok geniş alanlarda ve fazla yağ dokusu varlığında pratikliği azalır.

Lazer Liposuction Fiyatları

Lazer Liposuction fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Lazer Liposuction Operasyonu

Lazer Liposuction Operasyonları klasik liposuctiona göre daha konforlu olarak bilinmektedir. İnce kanülleri sayesinde daha ağrısız ve herhangi bir morarma olmadan operasyonun konforunu görebilmekteyiz. Bölgesel incelmelerde sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Lazer Liposuction uygulanacak bölgeler için kliniğimizde 3D Simülasyon Cihazıyla da operasyon olmadan sonraki halinizi görebilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen WhatsApp Ücretsiz Danışma Hattımızı arayınız!

Liposuction

Liposuction

Klasik Liposuction

Klasik Liposuction

Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.