İstanbul Estetik Cerrahisi
İstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisiİstanbul Estetik Cerrahisi

Estetikte Bütünsel Yaklaşım

Vücut Yeniden Şekillendirme

Sadece Liposuction Değil Vücut Şekillendirme

Saç Ekimi (Hair Transplantasyon) Operasyonu

Saç Ekimi

Saç Ekimi (Hair Transplantasyon)

Saçlarınızın kalıcılığını sağlamak için uzman doktorlarımız Saç Ekimi (Hair Transplantasyon) için sizleri merkezimize bekliyor.

Saç ekim işlemi ülkemizde çok yaygınlaşmış olarak yapılan bir işlemdir.

Günlük yaşam koşullarımız, beslenme alışkanlıklarımız, saç yıkama yöntemimiz, saç bakımı ve kişinin genetik koşullarına bağlı olarak saç dökülmeleri gerçekleşmektedir.

Fiziksel olarak öz güvenli bir görünüme kavuşmak için uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra garanti sertifikalı ekim transplantasyon işlemlerimiz gerçekleşmektedir.

Son teknolojiye sahip model yöntemlerimiz ile işlemlerimiz yapılmakta olup kök sayısına göre saç ekimi 2 ile 5 saat arası sürmektedir.

Uyutulmadan TV izleyerek hatta sohbet ederek işlem gerçekleşmektedir.

İstanbul Estetik Cerrahisi olarak bizler Saç ekiminde saçlarınızı tıraş ettirmenize gerek duymadan da ekim işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

Ertesi gün günlük yaşantınıza geri dönmektesiniz.

Pansumana gerek kalmadan sadece kontrole gelerek ve evde size önerilen yıkama yöntemleri ile çok kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşabilmektesiniz.

Saç Ekimi sonrası doğal görünümlü saçlara kavuşmakta olup vasıfsız kişilerce yapılan çim adam görüntüsü kesinlikle yaşanmamaktadır.

Saç Ekimi (Hair Transplantasyon) Fiyatları

Saç Ekimi (Hair Transplantasyon) fiyatları kişinin isteğine göre değişiklik göstermekte olup detaylı bilgi ve randevu için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirmek için sizi arayacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu

Ücretsiz Bilgi & Randevu

Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.