Saç Simülasyonu Estetiği

Saç Simülasyonu

Saç simülasyonu son günlerde özellikle kadınların tercih ettiği bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalıcı Makyaj cihazlarıyla yapılan saç simülasyonu aslında saç mikropigmentasyonu veya saç dövmesi olarak da bilinmektedir.

Bu uygulama cerrahi olmayan bir uygulama olup geçici olarak kellik giderme ya da seyrek saçların daha hacim kazanmasına yaramaktadır. Bu yöntemde kıl kökleri taklit edilerek özel cihazlar yardımıyla kellik olan alanlara ya da seyrek olan alanlara atışlar yapılarak uygulanmaktadır.

Merkezimizde alanında uzman ve Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahip kişiler tarafında uygulanmaktadır. Saç yapısına göre 2 veya 3 seansta yapılan bu uygulama için ortalama 2 saatlik bir rahat, konforlu ve uyutulmadan uygulamayı yaptırabilmektesiniz. Saç derisine anestezi kremi sürülerek sadece uygulanacak yerin uyuşturulması sağlanmaktadır. Bu sebeple uygulama esnasında herhangi bir şekilde ağrı veya acı çekmemektesiniz.

Saç Simülasyonu Fiyatları

Saç Simülasyonu fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz “Bilgi” ve “Randevu” için biz sizi arayalım.

Ücretsiz Randevu
close slider

Ücretsiz Bilgi & Randevu


Formumuzu doldurun biz sizi arıyalım.